Nemovitosti

Podívejte se, jaké nemovitosti jsou nyní u nás připravené k dražbě. Prostudujte znalecký posudek, prohlédněte si fotografie, zajeďte se na místo podívat. Vybrali jste si?

Stačí se s předstihem zaregistrovat (zabere to trochu času, jednejte proto včas), zaplatit zálohu (vrátíme ji, pokud nevydražíte, a započteme ji na kupní cenu, pokud vydražíte), a pak už můžete dražit.

Důležité! Dražit se začíná od ceny stanovené znalcem. Ale pozor, draží se směrem dolů! Takže pokud se vám cena zdá vysoká, počkejte, bude klesat. Třeba až na polovinu ceny z posudku. Jakmile ale někdo řekne, že za nabízenou cenu by nemovitost koupil, začíná se dražit nahoru. Bere ten, kdo zaplatí nejvíc.

Poznámka: Popsaný postup je obecný. V každém konkrétním případě se může trochu lišit. Podrobnosti najdete vždy u každé dražené nemovitosti.

Výkon zástavního práva - byt Jindřichův Hradec, 2+1, 3. patro

V rámci výkonu zástavního práva nabízíme k prodeji byt 2+1 ve 3. patře bytového domu v ulici Nádražní v Jindřichově Hradci. Nákup nemovitosti v rámci výkonu zástavního práva znamená, že nemovitost neprodává její majitel, ale zástavní věřitel. Majitel nemovitosti je smluvně zavázán k součinnosti při prodeji i při předání nemovitosti, ale prodávající zástavní věřitel i dražebník mají jen velmi omezené možnosti, jak tuto součinnost ovlivnit

Popis nemovitosti: Bližší údaje viz znalecký posudek. Podle dostupných informací jde o byt 2+1, podle dostupných posledních informací je byt v hezkém, ale původním stavu. Vytápění dle sdělení předsedy SVJ etážovým rozvodem s kotlem na zemní plyn, plyn je v tuto chvíli odpojen. Bytové jádro je zděné, wc samostatné. V domě jsou společné prostory kolárna a sušárna. Dům nemá výtah. K bytu náleží sklepní kóje..

Na nemovitosti je zástavní právo smluvní, viz část C aktuálního LV - uvedené omezení vlastnických práv bude prodejem zrušeno (nový majitel nabyde nemovitost bez omezení vlastnických práv).

V případě, že z důvodů na straně původního vlastníka nebude předání možné, nebude prodávající strana vázána povinností předat nemovitost kupující straně, ani nebude realizovat fyzické předání nemovitosti.

Pro další informace čtěte dokumenty zveřejněné u toho inzerátu o dražbě.

2 290 000,- CZK
Detail nemovitosti