Výkon zástavního práva - byt Jindřichův Hradec, 2+1, 3. patro

Nemovitost vedená pod registračním číslem: 1411

Adresa:
Nádražní 711, Jindřichův Hradec II, 37701

V rámci výkonu zástavního práva nabízíme k prodeji byt 2+1 ve 3. patře bytového domu v ulici Nádražní v Jindřichově Hradci. Nákup nemovitosti v rámci výkonu zástavního práva znamená, že nemovitost neprodává její majitel, ale zástavní věřitel. Majitel nemovitosti je smluvně zavázán k součinnosti při prodeji i při předání nemovitosti, ale prodávající zástavní věřitel i dražebník mají jen velmi omezené možnosti, jak tuto součinnost ovlivnit

Popis nemovitosti: Bližší údaje viz znalecký posudek. Podle dostupných informací jde o byt 2+1, podle dostupných posledních informací je byt v hezkém, ale původním stavu. Vytápění dle sdělení předsedy SVJ etážovým rozvodem s kotlem na zemní plyn, plyn je v tuto chvíli odpojen. Bytové jádro je zděné, wc samostatné. V domě jsou společné prostory kolárna a sušárna. Dům nemá výtah. K bytu náleží sklepní kóje..

Na nemovitosti je zástavní právo smluvní, viz část C aktuálního LV - uvedené omezení vlastnických práv bude prodejem zrušeno (nový majitel nabyde nemovitost bez omezení vlastnických práv).

V případě, že z důvodů na straně původního vlastníka nebude předání možné, nebude prodávající strana vázána povinností předat nemovitost kupující straně, ani nebude realizovat fyzické předání nemovitosti.

Pro další informace čtěte dokumenty zveřejněné u toho inzerátu o dražbě.


Datum dražby:
08.12. 2021, 10:00:00

Odhadní cena:
2 100 000,- Kč

Vyvolávací cena:
2 290 000,- Kč

Minimální kupní cena:
1 680 000,- Kč

Jistota:
200 000,- Kč

Elektronická dražba

Pokud se chcete dražby zúčastnit, musíte se ke konkrétní dražbě nejprve zaregistrovat. Následně si budete moci stáhnout návrh smlouvy o účasti na dražbě. Smlouvu vytiskněte, podepište a zašlete nám poštou. Podepsanou smlouvu také můžete konvertovat na czech-pointu do elektronické podoby a odeslat do naší datové schránky.
1 Registrace k účasti na dražbě
2 Podpis rámcové smlouvy a její odeslání
3 Složení jistoty
4 Vstoupit do dražby

Informace o dražbě

Informace o nemovitosti

Identifikace nemovitosti z KÚ

files/ku_identifier_image/577709/Popis-nemovitosti.jpg

Výpis právních vad

Právní vady – viz část C aktuálního LV.

Stav nemovitosti – viz znalecký posudek.

Prohlídky nemovitosti nejsou realizovány.

V případě, že z důvodů na straně původního vlastníka nebude předání možné, nebude prodávající strana vázána povinností předat nemovitost kupující straně, ani nebude realizovat fyzické předání nemovitosti.

Termíny prohlídek

Prohlídky nemovitosti nejsou realizovány.

Soubory ke stažení